Image not available
UNIFORMAT E REJA TE KOMBETARES 2017-2018
TE DISPONUESHME NE :
MACRON STORE TIRANA, RING CENTER
SPORTBOX QTU
SPORTBOX MYSLYM SHYRI
Image not available
Fanellat e kombëtares 2016- 2017
Blini online fanellat
Perditesohuni rreth uljeve dhe te rejave me te fundit

Evente dhe te reja

ALBANIA DHE MACRON, NJE FANELLE E RE PER TE FLUTURUAR ME LARTE SI SHQIPONJE.

Tirane, 22 shkurt 2017 ne ambientet e Hotel Plazza Tirane, u prezantuan nga Macron dhe Fshf fanellat e reja te Kombetares shqiptare te sezonin 2017-2018, per eliminatoret e Boterorit 2018. Pas suksesit me fanellen e Europianit 2016 e cila rezultoi si me e bukura e Euro 2016, dhe shume e pelqyer nga te gjithe shqiptaret ane e mbane globit, ...

Lexo më shumë

Regjistrohuni në buletinine Macron për të marr informacionet e fundit

(*)

Invalid Input(*)


Invalid Input